POM Ropczyce

Producent i dostawca maszyn i urządzeń z branży gorzelniczej, wszelkiego rodzaju spawanych konstrukcji stalowych, wyrobów metalowych oraz instalacji przemysłowych.

Informacje o nas

POM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest zakładem produkcyjnym działającym na rynku od 1998 roku na bazie majątku i kilkudziesięcioletniego doświadczenia „POM” s.c. i Państwowego Ośrodka Maszynowego w Ropczycach (Brzyznej). Siedziba firmy i zakład produkcyjny znajduje się w Ropczycach przy ulicy Mickiewicza 107 (przy trasie E4, pomiędzy Rzeszowem a Tarnowem).

Podstawowy park maszynowy przejęty na początku działalności przez spółkę, wyszkolona zaangażowana załoga, sprawdzone technologie wytwórcze, pozwoliły na płynny start i stały wzrost produkcji oraz obrotów firmy.

W chwili obecnej, posiadamy halę produkcyjną konstrukcji stalowych i zbiorników, wyposażoną w suwnice bramowe, dział obróbki mechanicznej oraz niezbędny, stale modernizowany park maszynowy do produkcji wszelkiego rodzaju zbiorników i konstrukcji stalowych spawanych.

Doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna i spawacze z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Indywidualne podejście do każdego zagadnienia umożliwia wypracowanie optymalnych rozwiązań spełniających w pełni oczekiwania klienta. Zapewniamy pełną elastyczność w kontaktach z klientami, aktywność i pomysłowość w poszukiwaniach optymalizacji konstrukcji pod kątem funkcjonalności oraz kosztów wytworzenia, wykorzystanie i zastosowanie praktyczne zdobytej wiedzy i doświadczenia w przygotowaniu technicznym jak też produkcyjnym realizowanych zleceń.

Liczymy na zainteresowanie naszą ofertą oraz nawiązanie współpracy.

Będziemy wdzięczni za możliwość otrzymania zaproszeń do składania ofert w realizowanych przez Państwa projektach.

Dlaczego my?

Zobacz dlaczego warto nam zaufać i skorzystać z naszych usług.

Wysoka jakość wyrobów i usług

Doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna oraz spawacze, posiadający uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego, są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Doradztwo techniczne

Nasz zespół ekspertów oferuje Państwu profesjonalne wsparcie techniczne na każdym etapie prowadzonych prac.

Szybkie terminy uruchomienia produkcji

Dokładamy wszelkich starań aby czas realizacji zamówienia bądź wykonania usługi był jak najkrótszy.

Terminowość wykonania zlecenia

Priorytetem naszej pracy jest dostarczenie Klientowi produktu bądź zrealizowania określonej usługi w wyznaczonym terminie.

Rozsądne ceny

Proponowane przez nas ceny produktów i usług są korzystne dla naszych Klientów.

Elastyczne warunki płatności

Oferujemy elastyczne warunki płatności, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Świadczona oferta

Zakład specjalizuje się w produkcji aparatów i urządzeń dla gorzelni rolniczych i przemysłowych rozsianych po całej Polsce. Firma oprócz wykonawstwa zapewnia dostawę wyprodukowanych urządzeń na terenie kraju, montaż i uruchomienie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny remonty bieżące i kapitalne oraz części zamienne i gotowe podzespoły.

Produkujemy urządzenia według własnej dokumentacji lub powierzonej, jak również podejmujemy się odtworzenia urządzeń według istniejących konstrukcji lub ich modernizacji.

Urządzenia i maszyny dla gorzelni rolniczych i przemysłowych:

Oprócz podstawowej produkcji, wychodząc naprzeciw zapotrzebowania rynku oraz dbając o ciągły rozwój i doskonalenie swojej firmy, rozszerzyliśmy swoją podstawową ofertę produkcyjną o:

Realizowane usługi

Świadczymy usługi w zakresie:

Produkcja i usługi realizowane są w oparciu o dokumentację klienta bądź własną wykonaną przez nasz dział techniczny i przygotowania produkcji. W zakresie uprawnień wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego w Rzeszowie opracowujemy kompletną dokumentację techniczną zbiorników i urządzeń ciśnieniowych wg założeń klienta z wymaganym przepisami zatwierdzeniem.

Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki na paliwa płynne i spirytus etylowy, posiadają aktualne zatwierdzenia typu zbiorników pomiarowych do cieczy wydane decyzją Głównego Urzędu Miar w Warszawie.

Posiadamy park maszynowy pozwalające na obróbkę skrawaniem: